• KONKURS ORTOGRAFICZNY

• Dnia 31 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III -VII. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Jego celem było mobilizowanie do poznania i utrwalania reguł ortograficznych. Zwycięzców konkursu poznamy już wkrótce.

• KONKURS NA NAJŁĄDNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

• W poniedziałek 19 grudnia 2022 roku został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Uczniowie po raz kolejny wykazali się inwencją twórczą i kreatywnością. Prace były przepiękne, wykonane bardzo estetycznie, z dużą dbałością o szczegóły i symbolikę. Komisja konkursowa stanęłą przed naprawdę trudnym zadaniem. Podjęto decyzję o przyznaniu wszystkim uczniom I i II miejsca. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• Składamy serdeczne podziękowania  wszystkim  rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w Kiermaszu Świątecznym w Szkole Podsatwowej Im. Marii Konopnickiej w Turzynie.

Dziękujemy za wszystkie wypieki, ozdoby choinkowe i upominki, przekazane na ten cel. A przede wszystkim za szczodrość , życzliwość, za wzajemne inspirowanie się do zaangażowania w tę charytatywną akcję. Dzięki dobrym sercom oraz Państwa hojności,  zebraną kwotę 1000zł przekazaliśmy  na konto ,,Pomaga się'' na dalszą rehabilitację Huberta Szymańskiego.

Dziękujemy Państwu za okazane  serce i wielkie wsparcie.

Pamiętajcie dobro powraca ze zdwojoną siłą!!!

DZIĘKUJEMY!

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 25 stycznia 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Świeta Babć i Dziadków. Uczniowie klas 0 - III wierszem, piosenką i tańcem wyrazili miłość, wdzięczność i szacunek dla swoich ukochanych babć i dziadków.